Preskočiť na obsah

Berlín sa klania Ondrejovi Dudovi: Slovák zničil Norimberg 2 gólmi! (VIDEO)

Nemecký bundesligový tím Herta Berlín, ktorého dres oblieka aj talentovaný mladík Ondrej Duda, v rámci 18. kola zavítal na pôdu posledného Norimbergu. Ústrednou postavou zápasu bol náš slovenský futbalista.

Hostia z Berlina sa dostali do vedenia už v 15. minúte, keď sa presadil Bosniak Vedad Ibiševič. Domáci Norimberg však dokázal odpovedať v 42. minúte a stav na 1:1 upravil Hanno Behrens.

V druhom polčase sa však o slovo prihlásil slovenský futbalista Ondrej Duda. V 50. minúte sa k dostal k odrazenej lopte a z hranice šestnástky sa mu podarilo skórovať. O 20. minút neskôr prišla opäť chvíľa nášho reprezentanta, keď sa k nemu znova a znenazdajky dostala lopta a brankárovi Matheniovi nedal žiadnu šancu.

Vďaka výhre 3:1 sa Herta Berlín posunula v ligovej tabuľke na 7. miesto a na konte má 27 bodov.