Preskočiť na obsah

ĎALŠIA MEDAILA!!! Petra Vlhová s ďalším fantastickým výsledkom na MS!

Petra Vlhová po fantastických úspechoch na MS v lyžovaní, keď v alpskej kombinácii získala striebro a v obrovskom slalom dokonca zlato, sa tentokrát postavila vo švédskom Are na štart slalomu s poradovým číslom 6.

Našej lyžiarke 1. kolo nevyšlo podľa predstáv, keď skončila na 5. mieste so stratou 0,46 sekundy na vedúcu Švajčiarku Wendy Holdenerovú. Šance na ďalší veľký úspech pre Slovensko však aj napriek tomu boli veľké.

6. Frida Hansdotterová (Švéd.) +0,56

Zo zlata sa tentokrát tešila favoritka Mikaela Shiffrinová. Aj keď Petra predviedla v 2. kole parádnu jazdu, stačilo to na konečné 3. miesto. Petra sa tak teší z BRONZU! Jej štatistika z MS je neuveriteľná – 3 štarty = striebro, zlato, bronz!