Preskočiť na obsah

Príspevok Polície SR počas zápasu Slovenska s Fínskom sa stal TRHÁKOM!

Zápas Slovenska s Fínskom na MS v hokeji, ktorý sme po dramatickom vývoji a vyrovnanej partii prehrali 2:4, priniesol veľa zaujímavých a vtipných momentov. Okrem známeho markizáka si pred televíznou kamerou uľavil aj slovenský obranca Martin Marinčin.

V poslednej minúte 2. tretiny sa našim hokejistom podarilo vyrovnať stav z 1:2 na 2:2. Autorom gólu bol obranca Martin Marinčin. Tesne po góle však fínsky tréner požiadal o viedoanalýzu. Tá trvala niekoľko minút a všetci hokejoví fanúšikovia tŕpli, či gól bude alebo nebude uznaný.

Počas tohto čakania na verdikt rozhodcu sa na Facebooku slovenskej polície objavil zaujímavý príspevok.

,,Gól sa stal – 2:2,” napísal policajný admin pri rozhodovaní o uznaní gólu. Samozrejme, Slováci sa pridali a príspevok komentovali taktiež. ,,Choďte zatknúť toho fínskeho trénera za krivé obvinenie nášho hráča,” napísal Michal. ,,Polícia SR sleduje ešte aj právoplatnosť výsledkov, mňa ebne,” pridal sa Michal.